• Score: 60.96

Shauna Vayne egy halálos, könyörtelen demaciai szörnyvadász, aki életét a családja kiirtásáért felelős démon felkutatására és elpusztítására tette fel. A csuklójára szerelt számszeríjjal felszerelkezve, bosszúszomjas szívvel járja a világot, és csak a sötét mágia gyakorlóinak vagy teremtményeinek elpusztítása hoz megelégedést számára, akikre az árnyak közül csap le ezüst lövedékeinek felhőjével.

Vayne Tippek (Ally)

• A Bukfencet számos különféle módon használhatod, ám a falakon nem ugorhatsz át vele.
  • A Megbélyegzéssel a célpontok falhoz szegezhetők a biztos gyilkossághoz, vagy egy üldöző lerázásához.
  • Ne elsőként vesd bele magad a nagy csapatharcokba! Várj a csapattársaid kezdeményezésére.

Vayne Tippek (Enemy)

• Vayne sebezhető. Ha keményebben lépsz fel ellene, rákényszerítheted, hogy óvatosan játsszon.
  • Ne add meg neki a lehetőséget, hogy a falhoz szegezzen!

Idézői varázslatok

Átvillanás Átvillanás

Fogyóeszköz: 0

Töltési Idő: 300

Hatótáv: 425

A hős a kurzor irányába teleportál egy rövid távolságra.

Szellem Szellem

Töltési Idő: 210

Hatótáv: 200

A hős át tud haladni más egységeken, és 15 másodpercig (szinttől függően) 24–48%-kal nő a mozgási sebessége.

Vayne Mesterségek

Precizitás
Halálos iram
Közelharcosok esetében [54–81%-kal], távolsági harcosok esetében [21–48%-kal] nő 6 másodpercre a támadási sebességed ellenséges hősök megtámadásakor. A hatás 6 alkalommal halmozódhat.

Az összes jelző birtokában a támadási sebesség nagyobb lehet 2,5-nél, emellett 50 egységnyi támadási hatótávot nyersz.
Diadal
A kiiktatások visszatöltik a hiányzó életerőd 5%-át, a maximális életerőd 2.5%-át, valamint további 20 aranyat adnak.

„A legveszélyesebb préda hozza a legnagyobb dicsőséget.”
– Noxusi ítéletmondó
Legenda: Fürgeség
3% támadási sebesség és további 1.5% a Legenda minden jelzője után (legfeljebb 10 jelző gyűjthető).

A Legenda jelzőire hősök és hatalmas szörnyek kiiktatásával, illetve nagy szörnyek és minionok megölésével lehet szert tenni.
Kegyelemdöfés
A kevesebb mint 40% életerővel rendelkező hősöknek 8%-kal nagyobb sebzést okozol.
Elszántság
Burjánzás
Minden 8., a közeledben meghalt szörny vagy ellenséges minion életesszenciájának elszívása után véglegesen 3 maximális életerőre teszel szert.

120 szörny vagy ellenséges minion után további 3.5% maximális életerőt kapsz.
Kondicionálás
12 perc elteltével +8 páncélt és +8 varázsellenállást biztosít, valamint 3%-kal növeli a bónusz páncélt és varázsellenállást.

ELADÁS: 20

Aktív – Felhasználás: Az ital elfogyasztását követően 15 másodperc alatt 120 életerőt nyersz vissza.

Legfeljebb 5 db Életerőital lehet nálad.
Láthatatlan őrszem Láthatatlan őrszem

VÁSÁRLÁS: 0

ELADÁS: 0

Aktív – Talizmán: Egy Láthatatlan őrszemet helyez a talajra, amely az ellenfelek számára nem látható, de rálátást biztosít a csapatodnak a környező területre. Legfeljebb 2 Láthatatlan őrszemet tárolhat.

Ködpenge
A támadások találatkor a célpont aktuális életerejével arányos további fizikai sebzést okoznak.

Maró árnyak (0 mp)
A hősök elleni első alaptámadásod lelassítja őket.
Krakenölő Krakenölő

VÁSÁRLÁS: 3000

ELADÁS: 2100

40 sebzés
20% kritikus csapási esély

• Le vele!: minden harmadik támadás további fizikai sebzést okoz találatkor. A sebzés növekszik, ha ugyanazt a célpontot találja el.
  • Guinsoo dühpengéje Guinsoo dühpengéje

35 sebzés
    35 varázserő

Harag
    A támadások találatkor 30 varázssebzést okoznak.

Őrjöngő csapás
    Az alaptámadások 8% támadási sebességet biztosítanak. A hatás legfeljebb 4 alkalommal halmozódhat, ekkor 0 támadási sebességet biztosít. Maximális számú jelző esetén a harmadik támadás duplán alkalmazza a találatkor hatásokat.

Vég Vég

40 sebzés
    30% támadási sebesség

Árny
    A támadások találatkor 30 varázssebzést okoznak

Kontraszt
    A hősök elleni minden támadáskor vált a fény és sötétség találati hatások között:
  • a fény támadások 5 másodpercig 0 (legfeljebb 0) páncélt és varázsellenállást biztosítanak.
  • a sötétség támadások 5 másodpercre 6% páncéltörést és varázstörést biztosítanak (legfeljebb 30%-ig).

Viadal
    A támadások találati varázssebzést okoznak.

VÁSÁRLÁS: 0

ELADÁS: 0

A düh elixírje A düh elixírje

VÁSÁRLÁS: 500

ELADÁS: 200

Aktív – Felhasználás: Az elfogyasztását követően 3 percig 30 sebzést és (hősök ellen) 12% fizikai életvarázst biztosít.

Egy újabb elixír elfogyasztása megszünteti az aktuális elixír hatását.