[Výuka] Garen Nexus Blitz Jungle, Doporučené Předměty | Specializace | Runy | Vyvolávačova Kouzla | Schopnosti - (Mode Blitz)

Informace o šampionovi (Garen jungle blitz )

Garen Garen Atributy

Útok: 66

Obrana: 7

Magie: 1

Obtížnost: 5

Zdraví: 620

k rychlosti pohybu: 340

Brnění: 36

Dosah: 175

Regenerace zdraví: 8

Kritický zásah: 0

Rychlost útoků: 0.625

Garen

Moc Demacie

bojovník bojovník tank tank


Garen blitz lane
Garen blitz jungle

JUNGLE

 • Tier: B
 • Win: 48.02%
 • Role: 46.72%
 • Pick: 2.44%
 • Ban: 2.57%
 • Games: 19889
 • KDA: 2.44
 • Score: 45.89

Hrdý a vznešený válečník Garen je jedním z bojovníků Neohrožené gardy. Mezi svými kolegy se těší velké oblibě a i nepřátelé k němu vzhlížejí s nemalým respektem – když už nic jiného, tak jako k potomkovi slavného rodu Korunní stráže, jehož úkolem je chránit Demacii a její ideály. Ve své zbroji odolné vůči magii a s obřím mečem v rukou je Garen připraven postavit se na bojišti všem čarodějům a černokněžníkům v ničivém víru poctivé oceli.

Garen Tipy (Ally)

 • Pokud se Garen dokáže po dobu několika sekund vyhnout obdržení poškození, jeho regenerace zdraví se výrazně zvýší.
 • Rozsudek způsobí maximální poškození tehdy, když zasáhne pouze jeden cíl. Chceš-li dosáhnout největšího účinku, zkus se postavit do pozice, odkud zasáhneš pouze nepřátelského šampiona.
 • Garena brzdí jen jeho přebíjecí doby, takže předměty jako Černá sekera jsou pro něj užitečné.

Garen Tipy (Enemy)

 • Garen ti může způsobit obrovské množství fyzického poškození, vybav se tedy větším počtem předmětů zvyšujících hodnotu brnění.
 • Jakmile ti začne hodnota zdraví nebezpečně klesat, rychle se stáhni z Garenova dosahu. Mohl by tě rychle popravit schopností Demacijská spravedlnost.
 • Při útoku na Garena v křoví si dávej dobrý pozor. V takovém případě často obdržíš celé poškození z Rozsudku.
 • Rozsudek způsobí maximální poškození tehdy, když zasáhne pouze jeden cíl. Pokud z jeho dosahu nemůžeš utéct, schovej se mezi spojenecké poskoky, čímž snížíš utrpěné poškození.

Vyvolávačova kouzla

Udeřit Udeřit

Spotřebovatelné: 0

K Přebíjecím Dobám: 15

Dosah: 500


Skok Skok

Spotřebovatelné: 0

K Přebíjecím Dobám: 300

Dosah: 425


Teleportuje tvého šampiona na krátkou vzdálenost směrem ke kurzoru.


Garen Specializace

Přesnost
Dobyvatel
Základní útoky nebo kouzla, jež způsobí poškození nepřátelskému šampionovi, ti poskytnou na 6 sek. 2 stupně efektu Dobyvatel, každý stupeň přidává 2–5 bodů adaptivní síly. Efekt se může nasčítat až 12x. Šampionům bojujícím na dálku přidávají základní útoky jen 1 stupeň.

Po dosažení maximálního počtu stupňů se vyléčíš ve výši 9 % poškození způsobeného šampionům (6 % v případě šampionů bojujících na dálku).
Triumf
Likvidace ti obnovují 12 % chybějícího zdraví a poskytují ti navíc 20 zlaťáků.„Nejnebezpečnější lovná zvěř přináší tu největší slávu.“
– Noxijský průzkumník
Legenda: Houževnatost
Získáš 5 % k houževnatosti plus dodatečných 2.5 % za každý stupeň Legendy (max. 10 stupňů).

Stupně Legendy postupně získáváš likvidací šampionů, likvidací epických příšer, zabíjením velkých příšer a zabíjením poskoků.
Poslední vzdor
Pokud máš méně než 60 % zdraví, způsobuješ šampionům o 5-11 % vyšší poškození. Maximálního poškození dosáhneš na 30 % zdraví.
Odhodlání
Přehnaný růst
Z příšer či nepřátelských poskoků, kteří zemřou ve tvé blízkosti, odčerpáváš životní esenci – za každých 8 jednotek se ti maximální zdraví trvale zvýší o 3 bodů.

Po absorbování esence z 120 příšer nebo nepřátelských poskoků se ti maximální zdraví zvýší o dalších 3.5 %.
Udržování kondice
Po 12 min. získáš 9 brnění a 9 k odolnosti vůči magii a hodnoty brnění a odolnosti vůči magii se ti zvýší o 5 %.
Adaptive
+9 k adaptivní síle
Adaptive
+9 k adaptivní síle
Armor
+6 brnění

Garen Úvodní předměty (PROBUILD)

Mrazivá čepel Mrazivá čepel

KOUPIT: 350

PRODAT: 140

8 % k léčení poškozením proti příšerám
 • Spálit: Když způsobíš poškození nějaké příšeře, začne hořet a během 5 sek. utrpí magické poškození ve výši (60 bodů + 30 % síly schopností + 5 % bonusového útočného poškození + 2 % bonusového zdraví).
 • Mrazivá cesta: Když použiješ 5x kouzlo Udeřit, tento předmět se spotřebuje, vylepší zmíněné kouzlo na Mrazivý úder a zvýší jeho poškození vůči příšerám. Šampionům způsobuje Mrazivý úder přímé poškození ve výši 20–156 bodů (v závislosti na úrovni) a na 2 sek. jim ukradne 20 % rychlosti pohybu.
 • Lovec: Za zabití velké příšery získáš bonusové zkušenosti.
 • Nabírání sil: Během pobytu v džungli nebo řece si obnovíš až 8–18 many za sekundu (v závislosti na úrovni).

  Spotřebováním tohoto předmětu dojde k trvalému udělení všech jeho efektů a zvýší se poškození, které kouzlo Udeřit způsobuje příšerám. Pokud máš víc zlaťáků za zabíjení poskoků než za zabíjení příšer v džungli, množství zlaťáků a zkušeností za další poskoky se výrazně snižuje. Léčení u útoků s plošným efektem se nesnižuje. Jestliže zaostáváš o dvě úrovně za průměrnou úrovní šampionů v zápasu, získáváš zabíjením příšer bonusové zkušenosti.


 • Doplnitelný lektvar Doplnitelný lektvar

  KOUPIT: 150

  PRODAT: 60

  Aktivace – spotřebování: Po spotřebování jedné dávky obnoví během 12 sek. 125 zdraví. Předmět pojme 2 dávky, které se doplní při návštěvě obchodu.
  Neviditelný totem Neviditelný totem

  KOUPIT: 0

  PRODAT: 0

  Aktivace – talisman: Umístí na zem Neviditelný totem s životností 90–120 sek., který je pro nepřátele neviditelný a tvému týmu poskytuje výhled do svého okolí. Pojme až 2 Neviditelné totemy, nový se vytvoří každých 240–120 sek.

  Garen Doporučené předměty (PROBUILD)

  Šílencovy boty Šílencovy boty

  KOUPIT: 1100

  PRODAT: 770

  35 % k rychlosti útoků
  45 k rychlosti pohybu

  Krokolam Krokolam

  KOUPIT: 3300

  PRODAT: 2310

  40 k útočnému poškození
  20 % k rychlosti útoků
  400 zdraví
  20 ke zrychlení schopností


  Aktivace – Zastavující sek: Vrhneš se kupředu na krátkou vzdálenost, okolním nepřátelům způsobíš fyzické poškození ve výši (100 % útočného poškození) a zpomalíš je o 90 %, tento postih během 3 sek. postupně vyprchá (přebíjecí doba 15 sek., lze zkrátit zrychlením schopností).
 • Hrdinský krok: Způsobení fyzického poškození ti poskytne na 3 sek. 20 k rychlosti pohybu.

  Mytický pasivní efekt: Poskytne všem ostatním legendárním předmětům 2 % k rychlosti pohybu.
 • Kyrys mrtvého muže Kyrys mrtvého muže

  KOUPIT: 2900

  PRODAT: 2030

  300 zdraví
  40 brnění
  5 % k rychlosti pohybu
 • Taran: Pohybem získáš až 40 bonusové rychlosti pohybu. Svým příštím útokem uvolníš nastřádanou rychlost pohybu ve výboji, který způsobí fyzické poškození ve výši až 40 bodů (+100 % základního útočného poškození). Pokud tento útok provedl při maximální rychlosti šampion bojující zblízka, bude cíl navíc na 1 sek. zpomalený o 50 %.

  „Tuhle zbroj ze mě sundáš jen jediným způsobem...“ – neznámý voják
 • Černá sekera Černá sekera

  KOUPIT: 3100

  PRODAT: 2170

  40 k útočnému poškození
  450 zdraví
  25 ke zrychlení schopností

 • Vyrýt: Když způsobíš fyzické poškození šampionovi, na 6 sek. na něj umístíš jeden stupeň snížení hodnoty brnění o 5 % (max. snížení hodnoty brnění o 30 %).
 • Zuřivost: Když způsobíš fyzické poškození šampionovi, získáš na 2 sek. 3 k rychlosti pohybu za každý stupeň efektu Vyrýt, který se na něm nachází.
 • Sterakova zástava Sterakova zástava

  KOUPIT: 3100

  PRODAT: 2170

  50 k útočnému poškození
  400 zdraví

 • Krvežíznivost: Když způsobíš poškození šampionovi nebo od něj naopak nějaké poškození utrpíš, získáš stupeň efektu, který ti během 6 sek. obnoví (2 % maximálního zdraví | 1,2 % maximálního zdraví v případě šampionů bojujících na dálku). Léčení dodatečnými stupni kromě prvního má o 50 % nižší účinnost.
 • Záchrana: Když utrpíš poškození, které by ti snížilo zdraví pod 30 %, získáš na 4 sek. štít o síle 100 bodů (plus (8 % maximálního zdraví | 4,8 % maximálního zdraví u šampionů bojujících na dálku) za každý stupeň Krvežíznivosti) (přebíjecí doba 60 sek.).

  Krvežíznivost se může nasčítat až 5x, 1 stupeň za každého šampiona. U šampionů bojujících na dálku se síla léčení a bonusových štítů snižuje na 60 %.
 • Trnobrnění Trnobrnění

  KOUPIT: 2700

  PRODAT: 1890

  350 zdraví
  60 brnění

 • Trny: Když tě zasáhne útok, způsobíš útočníkovi magické poškození ve výši (10 bodů + 10 % bonusového brnění), a jednalo-li se o šampiona, způsobíš mu na 3 sek. 40% Vážné rány. Pokud nepřátelského šampiona znehybníš, utrpí místo toho na 3 sek. 60% Vážné rány.

  Vážné rány snižují účinnost léčení a regenerace.
 • Neviditelný totem Neviditelný totem

  KOUPIT: 0

  PRODAT: 0

  Aktivace – talisman: Umístí na zem Neviditelný totem s životností 90–120 sek., který je pro nepřátele neviditelný a tvému týmu poskytuje výhled do svého okolí. Pojme až 2 Neviditelné totemy, nový se vytvoří každých 240–120 sek.
  Elixír zloby Elixír zloby

  KOUPIT: 500

  PRODAT: 200

  Aktivace – spotřebování: Vypitím získáš na 3 min. 30 k útočnému poškození a 15 % k fyzickému vysávání života (při použití proti šampionům).

  Vypitím jiného elixíru se nahradí efekt toho předchozího.

  Garen Aktivní Schopnosti

  123456789101112131415161718
  QQQQQ
  WWWWW
  EEEEE
  RRR
  PassiveQWER
  Vytrvalost Vytrvalost

  Pokud Garen nebyl po nějakou dobu zasažen nepřátelským úderem nebo schopností, obnoví si každou sekundu určité procento celkového zdraví.

  Rozhodný úder Rozhodný úder

  K Přebíjecím Dobám: 8

  Spotřebovatelné: 0

  Dosah: 300

  Garen získá bonus k rychlosti pohybu a zbaví se všech zpomalovacích účinků. Jeho příští útok zasáhne životně důležitou část protivníka, čímž mu způsobí bonusové poškození a také ho umlčí.

  Odvaha Odvaha

  K Přebíjecím Dobám: 23/21/19/17/15

  Spotřebovatelné: 0

  Dosah: 0

  S každým zabitým nepřítelem se Garenovi pasivně zvyšuje hodnota brnění a odolnosti vůči magii. Může také tuto schopnost aktivovat a na krátkou chvíli tak získat štít a bonus k houževnatosti, jejž pak následuje déle působící snižování utrpěného poškození.

  Rozsudek Rozsudek

  K Přebíjecím Dobám: 9

  Spotřebovatelné: 0

  Dosah: 325

  Garen rychle roztočí meč kolem svého těla a způsobí fyzické poškození okolním nepřátelům.

  Demacijská spravedlnost Demacijská spravedlnost

  K Přebíjecím Dobám: 120/100/80

  Spotřebovatelné: 0

  Dosah: 400

  Garen přivolá moc Demacie a pokusí se uštědřit nepřátelskému šampionovi smrtící úder.

  Garen SKINS

  Garen default
  Rudý Garen
  Pouštní Garen
  Komando Garen
  Hrůzný rytíř Garen
  Drsný Garen
  Garen z Ocelové legie
  Podvratný admirál Garen
  Garen z Válčících království
  Božský král Garen
  Garen z Demacia Vice
  Garen z Mechanických království
  Garen z Mechanických království (prestižní skin)
  Garen z Bitevní akademie

  Garen Counters (Over 50% win rate)

  Vytrvalost Illaoi jungle - blitz

  Krakenova kněžka

  Vytrvalost Nunu a Willump lane - blitz

  Kluk a jeho yetti

  Vytrvalost Elise jungle - blitz

  Královna pavouků

  Vytrvalost Garen lane - blitz

  Moc Demacie

  Vytrvalost Elise lane - blitz

  Královna pavouků

  Vytrvalost Vi lane - blitz

  Piltoverská strážkyně pořádku

  Vytrvalost Lillia lane - blitz

  Plachý květ

  Vytrvalost Sejuani lane - blitz

  Zuřivost severu

  Vytrvalost Kled lane - blitz

  Hašteřivý dragoun

  Vytrvalost Kassadin jungle - blitz

  Poutník z Prázdnoty

  Vytrvalost Rammus lane - blitz

  Pancéřovec

  Vytrvalost Rell lane - blitz

  Železná panna

  Vytrvalost Janna jungle - blitz

  Hněv bouře

  Vytrvalost Taliyah lane - blitz

  Splétačka kamene

  Vytrvalost Fiora jungle - blitz

  Mocná duelistka

  Vytrvalost Kennen jungle - blitz

  Srdce bouře

  Vytrvalost Kalista jungle - blitz

  Oštěp pomsty

  Vytrvalost Tryndamere lane - blitz

  Král barbarů

  Vytrvalost Bard jungle - blitz

  Potulný opatrovník

  Vytrvalost Wukong jungle - blitz

  Opičí král

  Vytrvalost Quinn lane - blitz

  Křídla Demacie

  Vytrvalost Talon lane - blitz

  Stín čepele

  Vytrvalost Alistar jungle - blitz

  Minotaurus

  Vytrvalost Blitzcrank lane - blitz

  Velký parní golem

  Vytrvalost Kled jungle - blitz

  Hašteřivý dragoun

  Vytrvalost Kha'Zix lane - blitz

  Plenitel z Prázdnoty

  Vytrvalost Swain jungle - blitz

  Noxijský velegenerál

  Vytrvalost Urgot lane - blitz

  Noční můra Zaunu

  Vytrvalost Volibear lane - blitz

  Neutuchající bouře

  Vytrvalost Nidalee jungle - blitz

  Zákeřná lovkyně

  Vytrvalost Katarina jungle - blitz

  Zlověstná čepel

  Vytrvalost Leona jungle - blitz

  Zářivý úsvit

  Vytrvalost Twisted Fate lane - blitz

  Karetní mistr

  Vytrvalost Udyr jungle - blitz

  Poutník duší

  Vytrvalost Rengar lane - blitz

  Hrdý lovec

  Vytrvalost Rengar jungle - blitz

  Hrdý lovec

  Vytrvalost Evelynn lane - blitz

  Náruč utrpení

  Vytrvalost Draven jungle - blitz

  Slavný popravčí

  Vytrvalost Irelia jungle - blitz

  Tanečnice s čepelemi

  Vytrvalost Maokai lane - blitz

  Pokroucený ent

  Vytrvalost Renekton jungle - blitz

  Písečný řezník

  Vytrvalost Darius jungle - blitz

  Pěst Noxu

  Vytrvalost Yuumi jungle - blitz

  Kouzelná kočka

  Vytrvalost Renekton lane - blitz

  Písečný řezník

  Vytrvalost Evelynn jungle - blitz

  Náruč utrpení

  Vytrvalost Rakan jungle - blitz

  Miláček publika

  Vytrvalost LeBlanc lane - blitz

  Mistryně klamu

  Vytrvalost Vladimir lane - blitz

  Šarlatový děs

  Vytrvalost Galio lane - blitz

  Kolos

  Vytrvalost Ahri jungle - blitz

  Devítiocasá liška

  Vytrvalost Caitlyn jungle - blitz

  Šerifka z Piltoveru

  Vytrvalost Kai'Sa jungle - blitz

  Dcera Prázdnoty

  Vytrvalost Kha'Zix jungle - blitz

  Plenitel z Prázdnoty

  Vytrvalost Rumble jungle - blitz

  Sestrojený postrach

  Vytrvalost Braum jungle - blitz

  Srdce Freljordu

  Vytrvalost Qiyana lane - blitz

  Císařovna živlů

  Vytrvalost Tahm Kench jungle - blitz

  Král řeky

  Vytrvalost Tristana jungle - blitz

  Yordlí pistolnice

  Vytrvalost Poppy lane - blitz

  Strážkyně kladiva

  Vytrvalost Mistr Yi jungle - blitz

  Šermíř wuju

  Vytrvalost Jayce jungle - blitz

  Obránce zítřka

  Vytrvalost Gragas jungle - blitz

  Podněcovač mas

  Vytrvalost Lucian jungle - blitz

  Očistný plamen

  Vytrvalost Poppy jungle - blitz

  Strážkyně kladiva

  Vytrvalost Zac lane - blitz

  Tajná zbraň

  Vytrvalost Thresh jungle - blitz

  Řetězový strážce

  Vytrvalost Tahm Kench lane - blitz

  Král řeky

  Vytrvalost Kalista lane - blitz

  Oštěp pomsty

  Vytrvalost Gangplank jungle - blitz

  Zhouba moří

  Vytrvalost Ryze jungle - blitz

  Runový mág

  Vytrvalost Sylas jungle - blitz

  Nespoutaný

  Garen Countered By (Under 50% win rate)

  Vytrvalost Olaf jungle - blitz

  Nájezdník

  Vytrvalost Pyke jungle - blitz

  Rozparovač z Krvavého přístavu

  Vytrvalost Lissandra jungle - blitz

  Ledová čarodějka

  Vytrvalost Lee Sin jungle - blitz

  Slepý mnich

  Vytrvalost Singed lane - blitz

  Šílený chemik

  Vytrvalost Braum lane - blitz

  Srdce Freljordu

  Vytrvalost Rek'Sai jungle - blitz

  Postrach z Prázdnoty

  Vytrvalost Gnar jungle - blitz

  Chybějící článek

  Vytrvalost Viktor jungle - blitz

  Mechanický prorok

  Vytrvalost Akali jungle - blitz

  Odpadlá vražedkyně

  Vytrvalost Amumu lane - blitz

  Smutná mumie

  Vytrvalost Volibear jungle - blitz

  Neutuchající bouře

  Vytrvalost Gnar lane - blitz

  Chybějící článek

  Vytrvalost Jhin lane - blitz

  Virtuóz

  Vytrvalost Yasuo jungle - blitz

  Zahanbený

  Vytrvalost Senna jungle - blitz

  Spasitelka

  Vytrvalost Riven lane - blitz

  Vyhnankyně

  Vytrvalost Blitzcrank jungle - blitz

  Velký parní golem

  Vytrvalost Camille jungle - blitz

  Ocelový stín

  Vytrvalost Jarvan IV. lane - blitz

  Vzor Demacie

  Vytrvalost Tristana lane - blitz

  Yordlí pistolnice

  Vytrvalost Shyvana lane - blitz

  Polodrak

  Vytrvalost Karthus lane - blitz

  Smrtonoš

  Vytrvalost Fiora lane - blitz

  Mocná duelistka

  Vytrvalost Ryze lane - blitz

  Runový mág

  Vytrvalost Pyke lane - blitz

  Rozparovač z Krvavého přístavu

  Vytrvalost Fizz jungle - blitz

  Mořský poděs

  Vytrvalost LeBlanc jungle - blitz

  Mistryně klamu

  Vytrvalost Kindred jungle - blitz

  Věční lovci

  Vytrvalost Karma lane - blitz

  Osvícená

  Vytrvalost Ezreal jungle - blitz

  Bezstarostný průzkumník

  Vytrvalost Xerath lane - blitz

  Vyšší mág

  Vytrvalost Malzahar jungle - blitz

  Prorok z Prázdnoty

  Vytrvalost Swain lane - blitz

  Noxijský velegenerál

  Vytrvalost Vel'Koz lane - blitz

  Oko z Prázdnoty

  Vytrvalost Nocturne jungle - blitz

  Věčná noční můra

  Vytrvalost Zac jungle - blitz

  Tajná zbraň

  Vytrvalost Gragas lane - blitz

  Podněcovač mas

  Vytrvalost Dr. Mundo jungle - blitz

  Šílenec ze Zaunu

  Vytrvalost Aurelion Sol lane - blitz

  Stvořitel hvězd

  Vytrvalost Taric lane - blitz

  Štít Valoranu

  Vytrvalost Lux jungle - blitz

  Paní světla

  Vytrvalost Karthus jungle - blitz

  Smrtonoš

  Vytrvalost Azir jungle - blitz

  Písečný císař

  Vytrvalost Kayle lane - blitz

  Spravedlivá

  Vytrvalost Ziggs jungle - blitz

  Odborník na exploze

  Vytrvalost Yasuo lane - blitz

  Zahanbený

  Vytrvalost Akali lane - blitz

  Odpadlá vražedkyně

  Vytrvalost Gwen jungle - blitz

  Posvátná švadlena

  Vytrvalost Fizz lane - blitz

  Mořský poděs

  Vytrvalost Neeko jungle - blitz

  Zvědavá chameleonka

  Vytrvalost Xin Zhao lane - blitz

  Demacijský senešal

  Vytrvalost Kindred lane - blitz

  Věční lovci

  Vytrvalost Aphelios jungle - blitz

  Zbraň věrných

  Vytrvalost Fiddlesticks lane - blitz

  Prastaré zlo

  Vytrvalost Jarvan IV. jungle - blitz

  Vzor Demacie

  Vytrvalost Miss Fortune jungle - blitz

  Lovkyně odměn

  Vytrvalost Mordekaiser lane - blitz

  Železný přízrak

  Vytrvalost Wukong lane - blitz

  Opičí král

  Vytrvalost Xerath jungle - blitz

  Vyšší mág

  Vytrvalost Annie lane - blitz

  Temné dítě

  Vytrvalost Camille lane - blitz

  Ocelový stín

  Vytrvalost Nidalee lane - blitz

  Zákeřná lovkyně

  Vytrvalost Lillia jungle - blitz

  Plachý květ

  Vytrvalost Kai'Sa lane - blitz

  Dcera Prázdnoty

  Vytrvalost Dr. Mundo lane - blitz

  Šílenec ze Zaunu

  Vytrvalost Malphite lane - blitz

  Úlomek monolitu

  Vytrvalost Yorick lane - blitz

  Pastýř duší

  Vytrvalost Shaco jungle - blitz

  Ďábelský šašek

  Vytrvalost Ashe jungle - blitz

  Mrazivá lučištnice

  Vytrvalost Pantheon jungle - blitz

  Nezlomné kopí

  Vytrvalost Janna lane - blitz

  Hněv bouře

  Vytrvalost Viego lane - blitz

  Padlý král

  Vytrvalost Ezreal lane - blitz

  Bezstarostný průzkumník

  Vytrvalost Jhin jungle - blitz

  Virtuóz

  Vytrvalost Kog'Maw jungle - blitz

  Chřtán propasti

  Vytrvalost Diana jungle - blitz

  Opovržení Měsíce

  Vytrvalost Karma jungle - blitz

  Osvícená

  Vytrvalost Illaoi lane - blitz

  Krakenova kněžka

  Vytrvalost Yone jungle - blitz

  Nezapomenutý

  Vytrvalost Amumu jungle - blitz

  Smutná mumie

  Vytrvalost Olaf lane - blitz

  Nájezdník

  Vytrvalost Soraka lane - blitz

  Dítě hvězd

  Vytrvalost Vi jungle - blitz

  Piltoverská strážkyně pořádku

  Vytrvalost Xin Zhao jungle - blitz

  Demacijský senešal

  Vytrvalost Vayne lane - blitz

  Noční lovkyně

  Vytrvalost Riven jungle - blitz

  Vyhnankyně

  Vytrvalost Katarina lane - blitz

  Zlověstná čepel

  Vytrvalost Thresh lane - blitz

  Řetězový strážce

  Vytrvalost Vel'Koz jungle - blitz

  Oko z Prázdnoty

  Vytrvalost Nami lane - blitz

  Vládkyně přílivu

  Vytrvalost Senna lane - blitz

  Spasitelka

  Vytrvalost Pantheon lane - blitz

  Nezlomné kopí

  Vytrvalost Darius lane - blitz

  Pěst Noxu

  Vytrvalost Nasus jungle - blitz

  Strážce písků

  Vytrvalost Seraphine jungle - blitz

  Idealistická pěvkyně

  Vytrvalost Twisted Fate jungle - blitz

  Karetní mistr

  Vytrvalost Syndra lane - blitz

  Temná vládkyně

  Vytrvalost Malzahar lane - blitz

  Prorok z Prázdnoty

  Vytrvalost Xayah lane - blitz

  Rebelka

  Vytrvalost Cassiopeia lane - blitz

  Hadí objetí

  Vytrvalost Caitlyn lane - blitz

  Šerifka z Piltoveru

  Vytrvalost Orianna jungle - blitz

  Mechanická dáma

  Vytrvalost Trundle lane - blitz

  Král trollů

  Vytrvalost Ashe lane - blitz

  Mrazivá lučištnice

  Vytrvalost Twitch jungle - blitz

  Morová krysa

  Vytrvalost Jayce lane - blitz

  Obránce zítřka

  Vytrvalost Cho'Gath jungle - blitz

  Hrůza z Prázdnoty

  Vytrvalost Sona jungle - blitz

  Mistryně strun

  Vytrvalost Neeko lane - blitz

  Zvědavá chameleonka

  Vytrvalost Gangplank lane - blitz

  Zhouba moří

  Vytrvalost Morgana jungle - blitz

  Padlá

  Vytrvalost Jinx jungle - blitz

  Utržená ze řetězu

  Vytrvalost Sivir lane - blitz

  Mistryně boje

  Vytrvalost Shyvana jungle - blitz

  Polodrak

  Vytrvalost Trundle jungle - blitz

  Král trollů

  Vytrvalost Ahri lane - blitz

  Devítiocasá liška

  Vytrvalost Annie jungle - blitz

  Temné dítě

  Vytrvalost Warwick lane - blitz

  Běsnící hněv Zaunu

  Vytrvalost Graves jungle - blitz

  Psanec

  Vytrvalost Jinx lane - blitz

  Utržená ze řetězu

  Vytrvalost Sejuani jungle - blitz

  Zuřivost severu

  Vytrvalost Samira lane - blitz

  Pouštní růže

  Vytrvalost Zed jungle - blitz

  Mistr stínů

  Vytrvalost Varus lane - blitz

  Šíp pomsty

  Vytrvalost Teemo lane - blitz

  Rychlý zvěd

  Vytrvalost Nocturne lane - blitz

  Věčná noční můra

  Vytrvalost Sion lane - blitz

  Nemrtvý kolos

  Vytrvalost Yone lane - blitz

  Nezapomenutý

  Vytrvalost Corki lane - blitz

  Odvážný bombometčík

  Vytrvalost Graves lane - blitz

  Psanec

  Vytrvalost Sett jungle - blitz

  Velký kápo

  Vytrvalost Malphite jungle - blitz

  Úlomek monolitu

  Vytrvalost Brand lane - blitz

  Ohnivá pomsta

  Vytrvalost Warwick jungle - blitz

  Běsnící hněv Zaunu

  Vytrvalost Corki jungle - blitz

  Odvážný bombometčík

  Vytrvalost Lulu jungle - blitz

  Vílí čarodějka

  Vytrvalost Xayah jungle - blitz

  Rebelka

  Vytrvalost Viego jungle - blitz

  Padlý král

  Vytrvalost Zoe lane - blitz

  Aspekt soumraku

  Vytrvalost Ornn jungle - blitz

  Oheň pod horou

  Vytrvalost Sett lane - blitz

  Velký kápo

  Vytrvalost Varus jungle - blitz

  Šíp pomsty

  Vytrvalost Syndra jungle - blitz

  Temná vládkyně

  Vytrvalost Veigar lane - blitz

  Maličký pán zla

  Vytrvalost Cho'Gath lane - blitz

  Hrůza z Prázdnoty

  Vytrvalost Heimerdinger lane - blitz

  Vznešený vynálezce

  Vytrvalost Soraka jungle - blitz

  Dítě hvězd

  Vytrvalost Morgana lane - blitz

  Padlá

  Vytrvalost Orianna lane - blitz

  Mechanická dáma

  Vytrvalost Anivia lane - blitz

  Kryofénix

  Vytrvalost Miss Fortune lane - blitz

  Lovkyně odměn

  Vytrvalost Lux lane - blitz

  Paní světla

  Vytrvalost Zyra lane - blitz

  Probuzení trnů

  Vytrvalost Urgot jungle - blitz

  Noční můra Zaunu

  Vytrvalost Nasus lane - blitz

  Strážce písků

  Vytrvalost Jax jungle - blitz

  Velmistr zbraní

  Vytrvalost Skarner jungle - blitz

  Křišťálový strážce

  Vytrvalost Lissandra lane - blitz

  Ledová čarodějka

  Vytrvalost Ziggs lane - blitz

  Odborník na exploze

  Vytrvalost Sona lane - blitz

  Mistryně strun

  Vytrvalost Rell jungle - blitz

  Železná panna

  Vytrvalost Veigar jungle - blitz

  Maličký pán zla

  Vytrvalost Aphelios lane - blitz

  Zbraň věrných

  Vytrvalost Leona lane - blitz

  Zářivý úsvit

  Vytrvalost Taric jungle - blitz

  Štít Valoranu

  Vytrvalost Kayle jungle - blitz

  Spravedlivá

  Vytrvalost Brand jungle - blitz

  Ohnivá pomsta

  Vytrvalost Quinn jungle - blitz

  Křídla Demacie

  Vytrvalost Zilean lane - blitz

  Strážce času

  Vytrvalost Shen jungle - blitz

  Oko soumraku

  Vytrvalost Skarner lane - blitz

  Křišťálový strážce

  Vytrvalost Viktor lane - blitz

  Mechanický prorok

  Vytrvalost Nautilus jungle - blitz

  Titán z hlubin

  Vytrvalost Shen lane - blitz

  Oko soumraku

  Vytrvalost Yorick jungle - blitz

  Pastýř duší

  Vytrvalost Zyra jungle - blitz

  Probuzení trnů

  Vytrvalost Heimerdinger jungle - blitz

  Vznešený vynálezce

  Vytrvalost Teemo jungle - blitz

  Rychlý zvěd

  Vytrvalost Mordekaiser jungle - blitz

  Železný přízrak

  Vytrvalost Ornn lane - blitz

  Oheň pod horou

  Vytrvalost Rek'Sai lane - blitz

  Postrach z Prázdnoty

  Vytrvalost Anivia jungle - blitz

  Kryofénix

  Vytrvalost Aurelion Sol jungle - blitz

  Stvořitel hvězd

  Vytrvalost Vladimir jungle - blitz

  Šarlatový děs